Programista robotów przemysłowych online

VMA Polska Katowice
VMA Polska Wroclaw
Programowanie robotów przemysłowych online
Élodie
Inżynier Projektu
Co tak bardzo podoba mi się w pracy w VMA? Duch zespołu i atmosfera pracy są wspaniałe. Mogę być tylko superpozytywna.
#p-section--7755

Zakres obowiązków:

  • Programowanie robotów przemysłowych online,
  • Konfiguracja i uruchomienie robotów przemysłowych,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Praca w systemie delegacyjnym (70-80% czasu w skali roku to delegacje).

Nasze oczekiwania:

  • Nieszablonowy sposób myślenia i chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie automatyki i robotyki, mechatroniki i pokrewne,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty robotów online,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny robotyki,
  • Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych- warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Czynne prawo jazdy kat B.
#p-section--7757

Co oferujemy:

  • Udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych na całym świecie,
  • Wsparcie w rozwoju i zdybywaniu nowych doświadczeń zawodowych,
  • Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz umiejętności miękkich,
  • Minimum formalności w biurze- współpracujemy z osobami z całej Polski,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. indywidualne zajęcia  języków obcych,  kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy system premiowy),
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Przekonany? Zgłoś się tutaj!

Upload file
Tylko jeden plik.
Limit 10 MB.